O nás

PH metal s. r. o. je výrobní společností zabývající se zakázkovou zámečnickou kovovýrobou a výrobou svařovaných ocelových konstrukcí. Rozsah činností, které poskytujeme, využívají zejména společnosti působící v oblasti stavebnictví, správcovské společnosti, SVJ nebo bytová družstva. Naše služby však využívají i soukromé osoby.

Kromě výroby poskytujeme kompletní služby jako autorizovaný prodejce německého výrobce vrat Hörmann.

Od založení společnosti v r. 2002 klademe vysoké nároky na kvalitu a komplexní služby a řešení. Spolehlivé služby pomáhá realizovat více než 40 zaměstnanců různých specializovaných profesí. Nedílnou součástí našich služeb je i pohotovostní dispečink pro smluvní klienty.

Výrobní areál

V červnu 2018 jsme zahájili výrobu v novém areálu, díky kterému disponujeme větší kapacitou výroby a zároveň nám umožňuje vyrábět ocelové konstrukce v daleko větších rozměrech než doposud.

Disponujeme i vlastním projekčně konstrukčním oddělením, které pomáhá mimojiné řešit problematické detaily a nalézat optimální technická řešení.

Celý výrobní proces je certifikovaný. Jsme držiteli certifikátu pro výrobu ocelových konstrukcí až do třídy EXC2 dle ČSN EN 1090.

Hlavní výrobní vybavení

  • mostové jeřáby
  • ramenové jeřáby
  • pásové pily
  • vrtací zařízení
  • odjehlovací zařízení
  • brousící zařízení 
  • svařovací zařízení

Reference

Více referencí

Rezidence Waltrovka
Bytový areál Jahodnice
Bytový dům U Cukrovaru, Modřany

Rezidence Waltrovka

Penta Investments, s.r.o.

Bývalý objekt továrny Waltrovka na letecké motory, která se proměňuje na městskou čvrť s více než 650 bytovými jednotkami a 50 domy. Realizace 02/2018 - 05/2019.

Bytový areál Jahodnice

Bytový areál Jahodnice

Bytový areál nacházející se v pražské části Kyje s více než 500 byty. Realizace 05/2016 - 05/2017.

Bytový dům U Cukrovaru, Modřany

Bytový dům U Cukrovaru, Modřany

Bytový dům s více než 120 byty, který je součástí projektu U Cukrovaru v pražských Modřanech na území bývalého cukrovaru. Realizace 12/2014 - 03/2016.

Více referencí

Spojte se s námi

Vyplní se automaticky po zadání PSČ

* Povinná pole

Rychlý kontakt

+420 731 141 141

info@phmetal.cz